U jedinoj današnjoj utakmici 34. kola Serije A, viđen je dobar fudbal i samo dva pogotka, po jedan na svakoj strani; Torino – Sampdorija 1:1.

Poveli su gosti golom Šika u 12. minutu, a izjednačili su domaći preko Iturbea u 78. minutu susreta. Izabranicima Siniše Mihajlovića nisu pomogla ni 22 udarca na gol protivnika (od toga 5 u okvir gola), kao ni veći posed tokom većeg dela meča (55% – 45%) da zabeleže i trinaestu pobedu u sezoni, pa će novu šansu za trijumfom potražiti u gradskom derbiju protiv Juventusa koji je na programu za tačno nedelju dana.

Pokušavao je Siniša Mihajlović baš sve u drugom delu igre, u poslednjih petnaest minuta „Bikovi“ su igrali sa čak pet igrača u navalnoj liniji, ali im ni to nije pomoglo da po drugi put na meču savladaju sjajnog Kristijana Puđonija na golu ekipe iz Đenove.

Tako je tim iz Torina ostao deveti na tabeli, sa 49 osvojenih bodova, tri više od Sampdorije koja se nalazi odmah ispod Mihajlovićeve ekipe.