Đurđević odveo Partizan u finale Kupa 1Foto: STARSPORT

Fudbaleri Partizana minimalnom pobedom nad Vojvodinom plasirali su se u finale Kupa, posle novosadskih 0:0 u prvom polufinalnom meču odigranom pre nedelu dana.

Jedini strelac na utakmici bio je Uroš Đurđević kada je nakon greške Puškarića u 44. minutu predivnim udarcem spoljnim delom stopala doneo prednost i ujedno pobedu timu Marka Nikolića.

U drugom poluvremenu su „crno-beli“ uspešno čuvali stečenu prednost, a gosti za 0 minuta praktično nisu stvorili nijednu izglednu šanšu na meču.

Protivnik Partizana u finalu Kupa biće večiti rival, Crvena zvezda, a utakmica će biti odigrana 27. maja u Novom Sadu, na stadionu „Karađorđe“.