
Prethodno su četiri člana CIK-a zatražili vanrednu sednicu komisije kako bi se obustavilo brojanje glasova koji su pristigli iz Srbije.
Oni smatraju da su glasovi iz Srbije na Kosovo dopremljeni na nezakonit način i da ih uopšte ne treba brojati.
Očekuje se da se danas razmotri zahtev članova CIK-a iz DSK, DPK i predstavnika manjinskih nesrpskih zajednica.
Podržite nas članstvom u Klubu čitalaca Danasa
U vreme opšte tabloidizacije, senzacionalizma i komercijalizacije medija, duže od dve decenije istrajavamo na principima profesionalnog i etičkog novinarstva. Bili smo zabranjivani i prozivani, nijedna vlast nije bila blagonaklona prema kritici, ali nas ništa nije sprečilo da vas svakodnevno objektivno informišemo. Zato želimo da se oslonimo na vas.
Članstvom u Klubu čitalaca Danasa za 799 dinara mesečno pomažete nam da ostanemo samostalni i dosledni novinarstvu u kakvo verujemo, a vi na mejl svako veče dobijate PDF sutrašnjeg broja Danas.