
Lajčak će se, prema nezvaničnim saznanjima lista, tokom dvodnevne posete susresti sa najvišim državnim zvaničnicima, a tema razgovora biće pokretanje dijaloga Beograda i Prištine.
Poslednji susret zvaničnika Kosova i Srbije bio je početkom septembra prošle godine, a planirani razgovor za kraj septembra odložen je „zbog korona virusa“, navodi „Blic“.
Podržite nas članstvom u Klubu čitalaca Danasa
U vreme opšte tabloidizacije, senzacionalizma i komercijalizacije medija, duže od dve decenije istrajavamo na principima profesionalnog i etičkog novinarstva. Bili smo zabranjivani i prozivani, nijedna vlast nije bila blagonaklona prema kritici, ali nas ništa nije sprečilo da vas svakodnevno objektivno informišemo. Zato želimo da se oslonimo na vas.
Članstvom u Klubu čitalaca Danasa za 799 dinara mesečno pomažete nam da ostanemo samostalni i dosledni novinarstvu u kakvo verujemo, a vi na mejl svako veče dobijate PDF sutrašnjeg broja Danas.