Instagram: Zvezde sa najviše novih pratilaca 1Selena Gomez; Foto: EPA / LARRY W. SMITH

Na vrhu liste dominira Selena Gomez, a jedina muška zvezda na listi Justin Timberlake i to na 10 mestu, prenosi portal Billboard.

    1. Selena Gomez (@selenagomez) – dobila je više od 50 miliona pratilaca
    2. Ariana Grande (@ariangrande) – dobila je više od 40 miliona pratilaca
    3. Taylor Swift (@taylorswift) – dobila je više od 38.3 miliona pratilaca
    4. Beyonce (@beyonce) – dobila je više od 37 miliona pratilaca
    5. Nicki Minaj (@nickiminaj) – dobila je više od 29 miliona pratilaca
    6. Katy Perry (@katyperry) – dobila je više od 25.1 milion pratilaca
    7. Miley Cyrus (@mileycyrus) – dobila je više od 24.3 miliona pratilaca
    8. Demi Lovato (@ddlovato) – dobila je više od 22 miliona pratilaca
    9. Jennifer Lopez (@jlo) – dobila je više od 20 miliona pratilaca
    10. Justin Timberlake (@justintimberlake) – dobio je više od 18 miliona pratilaca

 

 

#TBT #bts of my Bazaar shoot #GiuseppexJennifer #guiseppezandJLo #rosegoldcrystal booties

Podržite nas članstvom u Klubu čitalaca Danasa

U vreme opšte tabloidizacije, senzacionalizma i komercijalizacije medija, duže od dve decenije istrajavamo na principima profesionalnog i etičkog novinarstva. Bili smo zabranjivani i prozivani, nijedna vlast nije bila blagonaklona prema kritici, ali nas ništa nije sprečilo da vas svakodnevno objektivno informišemo. Zato želimo da se oslonimo na vas.

Članstvom u Klubu čitalaca Danasa za 799 dinara mesečno pomažete nam da ostanemo samostalni i dosledni novinarstvu u kakvo verujemo, a vi na mejl svako veče dobijate PDF sutrašnjeg broja Danas.