Novi Pazar ima dva bokserska šampiona Srbije 1Foto: Privatna arhiva

Novopazarski bokseri Džejlan Toskić i Ahmed Mavrić osvojili su zlatne medalje i postali šampioni države na Prvenstvu Srbije u Somboru.

Toskić, koji brani boje Bokserskog kluba “Dandi”, je u finalu velter kategorije, do 67 kilograma, tehničkim nokautom u prvoj rundi pobedio Nikolu Lazarevića iz niškog Naisa.

On je i prošle godine bio šampion Srbije, ali kategoriji do 71 kilograma.

Mavrić je član Novog Pazara, a u finalu poluteške kategorije, do 80 kilograma, je jednoglasnom odlukom sudija savladao domaćeg takmičara, Somborca Bojana Stanojlovića.

U Novi Pazar stiže i bronzana medalja koju je, u superteškoj kategoriji, preko 92 kilograma, osvojio Dušan Kokanović.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.