Rajković primio četiri gola na „Parku prinčeva“ (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT

Vodeći tim na tabeli francuskog prvenstva PSŽ pobedio je na „Parku prinčeva“ Rems rezultatom 4:0 (1:0) u 22. kolu, a golman gostujućeg tima i reprezentacije Srbije Predrag Rajković prikazao je solidnu partiju iako je primio čak četiri gola.

Gosti su se držali sve do pred kraj prvog poluvremena kada je Marko Verati u 44. minutu doveo svoj tim u vođstvo.

U nastavku Rems je primio još tri gola, od kojih je jedan bio i debitantski pogodak Serhija Ramosa, koji je letos došao u ekipu iz Pariza iz madridskog Reala. Lionel Mesi je utakmicu počeo sa klupe, a u igru je ušao u 63. minutu kada je zamenio Anhela Di Mariju.

Na tabeli francuskog prvenstva Pari Sen žermen nalazi se na prvom mestu sa 53 boda, 11 više od drugoplasirane Nice, dok je Rems 14. sa 24 boda.