Vranjanci teškom mukom do bodova protiv Kragujevčana 1Foto: FK Dragacevo (Ilustracija)

Iznenadili su poraz  Novog Pazara kod kuće, kao i Smedereva od OFK Bačke,kao i nerešen rezultat Kolubare protiv ekipe Budućnosti u Dobanovcima. U sredu  vanredno 19. kolo PLS.

Dinamo je u Vranju na jedvite jade savladao ekipu Kragujevačkog Radničkog, koji je naročito u drugom poluvremenu bio bolja ekipa. Gostima je poništen gol, zbog ofsajd situacije u 59. minutu, a petnaestak minuta pre kraja prečka je spasila gol domaće ekipe.

Bačka je iznenadila Smederevo i minimalcem osvojila tri važna boda u borbi za vrh, dok je Zlatibor spasio bod protiv Zemuna na gostovanju.

Kompletni rezultati 18. kola Prve lige Srbije u fudbalu:

Smederevo – OFK Bačka 0:1, Dinamo – Radnički Kragujevac 1:0, Kabel – Metalac 3:1, Radnički Pirot – Sinđelić 1:0, Zemun – Zlatibor 1:1, Novi Pazar – OFK Žarkovo 2:4, RFK Grafičar – Trajal 3:1, Budućnost – Kolubara 0:0.