Foto: Srdjan Stevanovic/StarsportSem Presti, generalni menadžer i prvi čovek Oklahoma siti Tandera, otkrio je da se Nikola Topić bori sa opakom bolešću – rakom testisa.
Šokantne informacije izneo je nedavno novinarima u Oklahomi, koji su to odmah podelili na društvenim mrežama.
Moramo reći da je Presti naglasio da su doktori „ekstremno pozitivni“ u vezi Topićevog oporavka, koji je do hemoterapija čak i trenirao sa klubom, kako je saopštio Presti, prenosi Nova.rs.
Sam Presti announced today that Nikola Topic is dealing with testicular cancer.
His doctors are “extremely positive” about his long-term outlook. He has began chemotherapy, and there is no timetable for his return.
Wishing all the best for Topic. pic.twitter.com/jqtkdO5qGa
— Justin Martinez (@Justintohoops) October 30, 2025
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


