Sport

Bundesliga: Pobede Bajerna, Borusije i Augsburga 3

Bundesliga: Pobede Bajerna, Borusije i Augsburga

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas u gostima Keln sa 2:1, u utakmici šestog kola nemačke Bundeslige. Strelci za pobednički tim bili su Tomas Miler sa penala u 13. i Serž Gnabri u prvom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu. Jedini gol za Keln postigao je Dominik Dreksler u 82. minutu.

Defanzivna klinika Kokoškova 8

Defanzivna klinika Kokoškova

Klupska filozofija, utemeljena na trenerskim principima i idejama, mahom američkih stručnjaka i košarkaša, zasnovana je na postizanju „poena više“ u odnosu na rivala.

Sonego zaustavio Đokovića u Beču 9

Sonego zaustavio Đokovića u Beču

Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale turnira u Beču, pošto je danas izgubio od 42. igrača sveta, Italijana Lorenca Sonega sa 2:6, 1:6.

Nove puške za 80 klubova 11

Nove puške za 80 klubova

Upravni odbor Streljačkog saveza Srbije je na redovnoj sednici usvojio predloge Stručne komisije o raspodeli 80 vazdušnih pušaka klubovima i o organizaciji Kampa perspektivnih strelaca.

Šćepanović nije više trener KK Partizan 12

Šćepanović nije više trener KK Partizan

Košarkaški klub Partizan saopštio je danas da nakon serije rezultata koji nisu u skladu sa ambicijama kluba, trener Vlado Šćepanović neće predvoditi ekipu na utakmici sa Igokeom u ABA ligi.

Veliki test za pojačanja 14

Veliki test za pojačanja

Napravili su u poslednjem kolu svojevrsno iznenađenje pobedom nad CSKA, tek drugom u poslednje dve decenije, ali su već u narednom meču odigrali možda i najslabiju ovosezonsku utakmicu na abaligaškom gostovanju Megi.

Logično je da Šćepanović ide 15

Logično je da Šćepanović ide

Kulminacija svega lošeg urađenog viđena je u poslednjem meču: bez timskog treninga dvadeset dana, putujući do Beograda vozom, uz to promenivši dva aviona, košarkaši Burga preslišali su Partizan (76:89) u 5. kolu Evrokupa i tako definitivno upalili alarm u Humskoj.