Ovogodišnji Selfest trajaće tri dana, od 24. do 26. jula, i sva tri su žanrovski određena. Prvo veče je rezervisano za rokenrol, a hedlajneri su popularni zagrebački bend Brkovi i beogradski Orthodox Celts. Binu će sa njima tog dana deliti lokalni bend Punkerstein, Revolt X, Red Hot Chili Peppers Tribute Banb i Raskid 13 koji je osvoji drugo mesto na Festivalu Omladina u Subotici, sa kojim Selfest ima saradnju.


Druge večeri za odličnu zabavu pobrinuće se AS FM tim, muziku će birati DJ Morning Indian i DJ Conte, a live bend biće Perpetuum Mobile koji je nedavno imao tu čast da svira kao predgrupa Robiju Vilijamsu. Osim muzike posetioce očekuju i vatromet, plesačice, svetleći robot, piro-efekti, baloni i drugi vizuelni efekti koji će ovo veče pretvoriti u provod kakav se doživljava na velikim svetskim festivalima.

Kao i prošle godine, nedelja je posvećena svim generacijama, a pogotovo onim malo starijim zbog kojih će se akcenat staviti na staru, narodnu muziku. Festival će biti održan u dvorištu OŠ „Jan Kolar“ u Selenči, a organizator Selfesta je Omladinsko udruženje „Play“ iz Selenče. Ulaznice se prodaju preko Eventima kao pojedinačne po ceni od 500 dinara za prvo veče (24. jul), 250 dinara za drugo veče (25. jul) i 750 dinara za treće veče (26. jul).

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari