Kad i gde možete da gledate meč Crvene zvezde i Borca u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća? 1Kodi Miler-Mekintajer i Nikola Kalinić, Foto: Srdjan Stevanovic/Starspor

Košarkaši Crvene zvezde počinju odbranu titule na Kupu Radivoja Koraća utakmicom protiv Borca u četvrtfinalu takmičenja.

Zbog ograničenja broja stranaca u timu, trener beogradskog kluba Saša Obradović je imao velike glavobolje koja četiri inostrana igrača da povede u Niš sa ekipom, a na kraju se opredelio za Džereda Batlera, Džordana Nvoru, Kodija Miler-Mekintajera i Ebuku Izundua, dok su u Beogradu ostali Čima Moneke, Semi Odželej, Donatas Motiejunas, Jago dos Santos i Džoel Bolomboj.

Sa nešto drugačijim timom će Saša Obradović pokušati da osvoji peti trofej u nizu za beogradski klub, a najveći takmac će im biti večiti rival Partizan.

Utakmica između Crvene zvezde i Borca igra se u sredu 18. februara od 20 časova u dvorani „Čair“ u Nišu, a direktan prenos obezbeđen je na kanalu Arena Sport 1 Premijum.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari