Jago dos Santos, Foto: Luka Milosavljevic/STARSPORT KK Crvena zvezda se pre početka sezone odrekla usluga plejmekera Jaga dos Santosa.
Ipak, povrede su primorale čelnike da pozovu Brazilca da se vrati pošto je još pod ugovorm sa crveno-belima.
– Srećan sam što sam opet ovde. Kada sam prvi put došao u Zvezdu, pisali smo istoriju zajedno – osvojili smo triplu krunu, a sada sam opet tu i želim da nastavimo da činimo isto. Želim da zahvalim svima koji su učestvovali u mom povratku u Zvezdu – rekao je Jago za Meridian sport.
– Bilo je mnogo teško kada sam saznao da nisam u planovima… Dugo sam razmišljao o tome, gotovo sve vreme… Ali dobro, takve situacije se dešavaju. Moja porodica i ja, zajedno sa klubom, tražili smo najbolje rešenje. I evo me sada ponovo u Zvezdi i uveren sam da je to najbolje za mene. Zaista mi je drago što sam ponovo deo tima.
Crvena zvezda je ostvarila tri poraza na startu sezone (dva u Evroligi i jedan u ABA ligi), a u petak gostuju Fenerbahčeu u trećem kolu elitnog takmičenja.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


