Real MadridFoto: EPA/J.J. GUILLEN

Real Madrid završava 2025. godinu sa još jednim povređenim igračem.

– Nakon testova koje je danas obavila medicinska služba Real Madrida kod našeg igrača Kilijana Mbapea dijagnostikovano je uganuće levog kolena. Njegov napredak će biti praćen – oglasio se madridski klub kratkim saopštenjem.

Francuski napadač je satim tim van konkurencije za meč 18. kola La Lige protiv Betisa koji se igra na stadionu „Santijago Bernabeu“ u nedelju od 16.15 časova, a nerealno je da će zaigrati i u Superkupu Španije.

„Kraljevski“ klub igra utakmicu Superkupa Španije u Saudijskoj Arabiji protiv Atletiko de Madrida 8. januara, a deluje malo verovatno da Mbape igrati jer je procenjeno vreme oporavka za ovu vrstu povrede tri nedelje, piše katalonski sportski list Mundo Deportivo.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari