Vesić: Na tender za kupovinu 100 autobusa na prirodni gas javile se dve evropske kompanije

Ostavite komentar


  1. Nikad on neće nabaviti dobra prevozna sradstva za Beograd kao što je Đilas nabavio one super španske tramvaje,fenomenalni su .A ovi nabavili autobuse kojima otkazuju kočnice i koji su već par puta napravili jaos u grafu,jadni vozači GSPa.

  2. Šta reći više nema ni ikarbusa ni fapa
    SAD JE PRAVI IZBOR BMC KOI POLAKO ALI SIGURNO ULAZI NA OVO TRZISTE.

Ostavite komentar


Beograd

Beograd: Grad urbane nepravde 10

Beograd: Grad urbane nepravde

„Ti, međutim, rasteš, uz zornjaču jasnu, sa Avalom plavom, u daljini, kao breg. Ti treperiš, i kad ovde zvezde gasnu, i topiš, ko Sunce, i led suza, i lanjski sneg. U Tebi nema besmisla, ni smrti. Ti sjajiš kao iskopan stari mač. U Tebi sve vaskrsne, i zaigra, pa se vrti, i ponavlja, kao dan i detinji plač.” Miloš Crnjanski, Lamet nad Beogradom

Naslovna strana

Naslovna strana za 6. i 7. decembar 2025.
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.