Goati: Vlada stranim investitorima za subvencije dala 860 miliona evra

Ostavite komentar


  1. Ovaj gospodin bolje neka ide u penziju jer afere u kojima je učestvovao sa demokratskom strankom, preko brojnih nevladinih organizacija, ne daju mu za pravo da govori ama baš ništa.

  2. Postoje tri vrste egoista:
    egoisti koji sami žive i daju drugima da žive, egoisti koji sami žive ali ne daju drugima da žive, i na kraju, egoisti koji niti sami žive niti drugima daju da žive. Pronađite Vladimira, nije teško..

  3. Netransparentno je jer novac politička "elita" Srbije i "investitori"dele međusobno. A narod oduševljen svojim robovskim položajem masovno podržava SNS i takvu politiku.

  4. Од ММФ-а узимају кредите (задужује будуће генерације) а новац деле са тзв. инвеститорима!

Ostavite komentar


Ekonomija

PIO fond: Od 1. januara raste naknada za pomoć i negu drugog lica 8

PIO fond: Od 1. januara raste naknada za pomoć i negu drugog lica

Republički fond za penziono i invalidsko osiguranje (PIO) saopštio je danas da će od januara 2026. godine naknada za pomoć i negu drugog lica iznositi 37.218 dinara, a pravo na nju imaju korisnici penzije i osiguranici kojima je zbog prirode i težine stanja povrede ili bolesti utvrđena potreba za pomoći i negom.

Naslovna strana

Naslovna strana za 5. decembar 2025.
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.