Ekonomija • 12.12.2025. 21:30
Naslovna strana za 13. i 14. decembar 2025.
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Program: 0. Uopšte nije tema.
А шта ће ако се и ја кандидујем за премијера? Имам право, зар не? Свако има то право. Кад је могла Ана Брнабић да буде премијер толико година, ваљда то онда значи да може и свако од нас.
Što se tičr predsednika, sa etujem Vučiću da ode do Ćacilenda i izabere kandidata, mislim u tom ostrvu pravde i slobode!
A što se tiče njegove kandiidature za premijera, prvo SNS mora da dobije izbore!
Što se iskreno nadam da se neće desiti!
Koliko neko može da bude besraman i drzak pa da posle svega hoće i dalje da vlada po onoj Putinovoj rokadi…
Ku ku nama!
Ne , AV ponovo! Toga nemoze niko vise podneti a pogotovo nasa deca.
Bez dece smo na dnu! Ajde ljudi saberimo se. Svaki zivi covek da izade i glasa a ne ja nisam ni za koga.
Izadi i glasaj ali dobro porazmisli .
O cemu oni pricaju ? Da mu ispunjavamo muzicke zelje ! Valjda ce do 2027 biti tamo gde je zaslužio
Ne verujem ja njemu nista, pre izbora na kojim je postao predsednik isao je mesecima i lagao kako se on nece kandidovati… vrv ce „narod“ izaci sa inicijativom da se promeni ustav nema on nista sa njim… uostalom mogu doneti bilo koji zakon sad legalni imaju okupaciju totalnu svega…
Nelogično je da izbori za poslanike i predsednika budu istovremeno.Ko bi onda poveravao mandat za premijera pobednicima izbora i pred kim bi novi predsednik polagao zakletvu ako to u ovoj državi išta znači.
Eto nama radosti.Od kolevke pa do groba ode sve u ….
Ode sve u …..
Ma on ide u košarkaške trenere. Premijer bi bio samo ako ga dovoljan broj puta iskreno zamole uz veliko metanije.
Prazne price da se dobije na vremenu da se jos malo namakne para i smisli prevara
Predsednik ili premijer, Vučić je lider koji drži Srbiju na pravom putu.
S njim na čelu Vlade možemo očekivati više investicija i radnih mesta.
Pametna odluka, Vučić najbolje poznaje državne prioritete.
Cemu glasanje kad se sve zna. Vlada predsednik znaci sve je namesteno.
@Sonja, možeš zašto da ne, samo se kandiduj, blokaderi će te podržati, a oni su kažu većina. LP
Moja komsinica ima Labradora. Miran , tih, ne cuje se. Umiljat i sa svakim dobar. Idealan kandidat, a niko ne moze nista da mu prisije. Dzeki, ja sam za tebe!
Braćooooo Srbiiii i sestre Srpkinjeeee…
Štaaaa višeeee, štaaaa da nas pokreneee…
Šta da se desi još !!!???
Vučić pokazuje odgovornost i posvećenost — pravi lider zna kada da preuzme ključnu funkciju za dobro države.
Ana
Nemojte se ljutiti, ali meni su se ovi smucili. Ja ne znam ko od gradjana njih vise tretira kao predsednika ovog ili onog. Ovo je strasno. Sami sebi vladaju. Plase se medju narod da prosetaju. Sramota ih je u lice gradjana da pogledaju, gledaju u zemlju kad hodaju ulicom. Ovo je strasno.
Studenti, opozicija svi u jednu kolonu sa jednim jedinim kandidatom za predsednika.
Ako ne budemo ujedinjeni i jedinstveni ovi zlikovci dobijaju izbore. Rigorozna kontrola na svakom biračkom mestu, jel će zlikovci i da kradu, prete, dovoze batinaša, glasače iz Bosne, podići će i mrtve da glasaju. Nadam se samo da se iz opozicije niko neće prodati zlikovcima. Zlikovci će kupovati glasove, pretiti, koristiće svoj Gestapo (policiju, žandarmeriju), neće prestati ni od čega. Biće spremni zlikovci i na najgore scenarije, da bi potom optužili drugu stranu.
Zato SVI u jednu kolonu da pobedimo najveće zlo u istoriji Srbije.
Katastrofa.
Kandidati su: osoba koja nije prešla ni cenzus, zatim najomraženija osoba u Srbiji, onda čovek koji podržava jedmoumlje……da li je to namerno?
Samo nek se nada, biće premijer al u Zabeli.
Hoće li da se smakne više?! Dosadio je i Bogu i barodu!
Vucic ponovo Premijer promasaj veka.
Позајмиће неку звезду из ријалитија Ди-Џеј Жекс .
Svako pametan odlazi iz ove lopovske prcije zauvek..
Kinezi uknjizili istocnu Srbiju u katastar nepokretnosti..albanci otvaraju albanske markete sirom srbije bez granica..velika albanija je vec tu..srbi su najgluplji najkukavickiji narod na svetu i zasluzuju da nestanu zauvek..lik bez dana radnog staza a multimilijarder crkni smrdijo..jebe vas zvalavi psihopata multimilijarder bez dana radnog staza i vasu decu fuuuj stoko glupa
Najbolje Ana ili Maja, moze i Milica i Zorana i Natasa Jovanovic za predsednicu. Ili odmah da se uvede monarhija. Kralj i apsolutna monarhija prosle bi top. Moze i staleska monarhija zbog jace kontrole.
Uvesti stalesku monarhiju. Zna se ko je Kralj a imamo samo dva staleza caci podanici i svi ostali. Prelaska iz staleza u stalez nema. Dugorocno i prolazi na keca!
1.6 miliona jezgro? Gospodin nije čitao istraživanja javnog mnjenja poslednjih 10ak meseci.
Gospodja Dubravka mozda. Zena se tek porodila.a bavi se ovim problemom Nis-a. Fala jasno da ce da sebe kandiduje za premijera da se vrati u ustavne okvire. Mene vise brine sta ce biti sa Beogradom, ko ce zaustaviti ludilo u nasem gradu?!?!?!
Narode, ma Vučić je „zakon“! Smišljeno je već kako će zadržati celokupnu vlast u svojim rukama! Zato sada i radi to što radi… Opcije su mu samo dve:
– promene Ustava koje bi mu omogućile treći mandat;
– krađa parlamentarnih izbora koja bi mu omogućila premijersku stolicu!…
Kradikalima robija i zaplena imovine stečena pljačkom naroda za ovih 35 godina.
„Bitno je da kandidat sns nema – mrlje na karijeri“. Odmah piši – propalo. Takve u sns ne primaju.