Pobedom protiv Voždovca na Vračaru, fudbaleri Partizana zadržali su vodeću poziciju na tabeli Jelen Superlige dva kola pred kraj jesenjeg dela domaćeg prvenstva – 1:0 (1:0). Utakmica je odigrana pred praznim tribinama zbog propusta organizatora na meču između Voždovca i Novog Pazara.

Duel je odigran pod maglom što je dodatno uticalo na sam ambijent, međutim bez obzira na sablasnu tišinu i smanjenu vidljivost obe ekipe prikazale su sasvim solidnu predstavu. Voždovac je imao nekoliko dobrih prilika, kao i jednu idealnu u 70. minutu kada je Lalić sa metar iz sjajne situacije promašio gol. Domaćin je u par navrata tražio od sudije Gogića da dosudi jedanaesterac, ali mu molbe nisu uslišene. Partizan je takođe imao dosta povoljnih prilika, pogotovo mladi Andrija Živković, dok je ton igri davao Ninković. Crno-beli su do vođstva došli u 35. minutu iz polukontre, kada je fin pas Ninkovića iskoristio Jojić odličnim udarcem iz punog trka levom nogom, iako je dobrih desetak metara na leđima imao protivničkog igrača. Crno-beli su u drugom poluvremenu imali problema kod prekida, ali smušene reakcije njihove poslednje linije nisu kažnjene. Pred kraj meča došlo je do čarke između Dragovića i Volkova, bez većih razmera. U nadoknadi vremena Voždovac je opet, možda i opravdano, tražio penal zbog toga što je Nemanja Petrović igrao rukom.