U nedelju, 28. decembra, u 21 sat, Nikola Vranjković će sa svojim bendom održati veliki beogradski koncert u Doma omladine Beograda (Velika sala) na kome će izvesti veliki broj pesama iz Block Out perioda, kao i pesma sa svojih solo albuma „Za ovde ili za poneti“ i najnovijeg CD-a „Bremeplov“, koji je pre dva meseca i zvanično objavljen za izdavačku kuću Multimedia music. Koncert u Domu omladine biće rekapitulacija ovogodišnje serije koncerata na letnjim festivalima kao i klupskih nastupa.


Mini album čine četiri pesme: „Ispod tvoga oka“ u kojoj gostuje pijanistkinja Danica Borisavljević, „Nagrada za strah“ u kojoj Octave mandolu svira Dejan Lalić iz grupe Orthodox Celts, zatim „Plovni put“ snimljen u saradnji sa Mikijem Ristićem iz grupe Darkwood Dub i „Bremeplov“, numera na kojoj su gostovali gitaristi Goribora, Željko Ljubić i Miroslav Užarević. Uz EP, Nikola Vranjković je objavio i zbirku pesama sa istim nazivom – „Bremeplov“. Posetioci koncerta u nedelju, do svog primerka knjige moći će da dođu po promotivnim cenama.

Karte za koncert (sedenje i numerisana mesta) mogu se kupiti putem servisa Eventim, u kafeu Šikarica, kao i u prodavnici Felix Shop (TC Sremska). Cena ulaznica: promotivna cena od 700 dinara (100 komada) samo u kafeu Šikarica i Felix Shop-u. Pretprodaja od 800 dinara (parter) i 1.000 dinara (balkon), na dan koncerta 1.000 (parter) i 1.200 (balkon) na svim navedenim mestima.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari