Novak ĐokovićNovak Đoković, Foto: EPA/LUKAS COCH

Belgijanka Žistin Enan, sedmostruka grend slem šampionka i nekda prva teniserka na svetu, komentarisala je duel Novaka Đokovića i Botika van de Zandšulpa.

Bila je šokirana kada je napravio „veliku glupost“ najbolji teniser sveta svih vremena koji je prilično snažno nekontrolisano udario lopticu posle poena, a ona završila veoma blizu skupljačice loptica.

– Imao je sreće, veoma mnogo sreće – odmah se osvrnula Belgijanka na onu Novakovu diskvalifikaciju sa Ju Es opena 2020.

Tada je pogodio linijskog sudiju u grlo. Ona je završila na zemlji, a za Novaka je turnir bio gotov.

– Sada je bilo još silovitije nego na Ju-Es openu – dodala je četvorostruka šampionka Rolan Garosa.

"Imao je sreće, veoma mnogo sreće...": Nekada prva na svetu prokomentarisala Novakov potez koji ga je mogao mnogo koštati 1
Žistin Enan. Foto: EPA/ADAM SMITH

– Još uvek je neverovatno to što mu se tada desilo. On je od tada mnogo mečeva odigrao ali sam sigurna da mu je taj događaj i dalje u malom mozgu – istakla je Žistin Enan.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari