Milos TeodosicFoto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Košarkaš Crvene zvezde Miloš Teodosić kažnjen je sa tri utakmice suspenzije i novčano sa 7.500 evra od Disciplinske komisije ABA lige.

Teodosić će propustiti naredne tri utakmice regionalnog takmičenja zbog nesportskog ponašanja tokom derbi meča 20. kola protiv podgoričke Budućnosti.

ABA liga u saopštenju navodi da je plejmejker crveno-belih tokom meča sa Podgoričanima pretio sudijama.

Pored toga, onće morati da plati i kaznu od 7.500 evra, a neće nastupati u ABA ligi do 21. marta, kada Zvezda gostuje Borcu.

Iskusni plejmejker će propustiti mečeve sa Zadrom kod kuće, gostovanje Cedevita Olimpiji, kao i duel u „Areni“ sa Megom.

Standings provided by Sofascore

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari