Foto: EPA/ALEX PLAVEVSKINovak Đoković je predao meč Tejloru Fricu po završetku prvog seta duela za treće mesto na “Slemu šest kraljeva”.
Đoković je stigao rovit u Rijad sa mastersa u Šangaju, a povreda prepona mu nije dozvolila da odradi do kraja egzibiciju u Saudijskoj Arabiji.
Posle predaje postavlja se pitanje šta i kako dalje. Do kraja sezone ostali su poslednji masters u godini iz serije 1.000 u Parizu i Završni masters u Torinu, kao i turnir iz serije 250 u Atini koji je Novak morao da “prebaci” iz Beograda u prestonicu Grčke.
– Vreme je da se odmorim i pozabavim se problemima koje imam sa telom. Nadam se da ću moći da odigram nekoliko poslednjih turnira sezone. Videćemo – istakao je Đoković, a prenosi Firstpost.com.
Masters u Parizu počeće 27. oktobra i gotovo je izvesno da Đoković neće ponovo izaći na teren za sedam dana. Realnija opcija je da se pojavi u Atini od 2. novembra, dok je Završni masters u Torinu na programu od 9. do 16. novembra.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


