AEK arena. Foto: EPA-EFE/CHARA SAVVIDESFudbaleri Partizana dan pre utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope nisu održali trening na terenu stadiona AEK-a iz Larnake, kako je to predviđeno po protokolu UEFA, zato što im to nisu dozvolili čelnici kiparskog kluba.
Crno-beli su izašli na teren po završetku konferencije za medije, a onda su, uprkos protestima, oterani sa stadiona, i to posle samo deset minuta.
Trening je trebalo da traje sat vremena, ali su igrači Partizana izgubili dodatno vreme pomerajući se sa jednog terena na drugi.

Kako je objašnjeno igračima i delegaciji Partizana, to je učinjeno „zbog održavanja terena“ kako bi bio u što boljem stanju pred sutrašnji meč.
Utakmica između AEK-a i Partizana igra se u četvrtak (18.30), a revanš je sedam dana kasnije u Beogradu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


