Željko Drčelić, Foto: Srđan Stevanović/StarsportPredsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda Željko Drčelić poručio je da je zajedništvo unutar Sportskog društva ključ očuvanja i razvoja crveno-bele organizacije, zahvalivši se Fudbalskom klubu na značajnoj podršci.
– Fudbalski klub koji je stablo našeg sportskog društva, predvodnik i pokretač brojnih akcija, pomogao je našem košarkaškom klubu donacijom u iznosu od 300 hiljada evra u dinarskoj protivvrednosti kao direktnu pomoć našim mlađim selekcijama i razvoju novih mladih talenata – naveo je klub u saopštenju.
Drčelić je istakao da FK Crvena zvezda, kao najveći član sportskog kolektiva, kontinuirano pomaže ostalim klubovima, te posebno naveo ulogu generalnog direktora Zvezdana Terzića, koji je ujedno i predsednik Upravnog odbora Sportskog društva.
– Veliko hvala našem Fudbalskom klubu i Zvezdanu Terziću, koji je pokretač mnogih inicijativa. Ta reč porodica za nas je od suštinskog značaja. Crveno-bela porodica mora da se drži zajedno, da jedni druge podržavamo i pomažemo, jer je Crvena zvezda uvek na prvom mestu – rekao je Drčelić, a preneo klub.
On je naglasio da se zahvalnost ne odnosi samo na konkretnu finansijsku i organizacionu pomoć u razvoju mladih košarkaša, već i na podršku koja se pruža ostalim zvezdaškim klubovima.
– Tu su naši odbojkaši i odbojkašice, vaterpolisti, rukometaši, džudisti i mnogi drugi. Crvena zvezda je veliki, svetski brend, i naša je obaveza da ga sačuvamo i ostavimo budućim generacijama – poručio je Drčelić.
Bonus video: Crveni karton Učene protiv FCSB
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


