Nikad ne zaboravljamo, pamtimo: Studenti PMF-a u Kragujevcu održavaju 16 minuta ćutanja za nastradale u Novom Sadu 1Foto: Z. S. M./Arhiva

 

Studenti u blokadi Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu održaće sutra, u petak, 16. januara 16 minuta ćutanja i odati poštu nastradalima u novosadskoj tragediji. Skup će se održati od 11:52 do 12:08 ispred glavnog ulaza PMF-a.

„Nikad ne zaboravljamo! Pamtimo”, istakli su studenti kragujevačkog PMF-a na svom instagram profilu.

Njihovu objavu podelila je i viber grupa Protest 2025 KG! koja od samog početka protesta podržava studente u njihovim zahtevima.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari