Shoppster: Osumnjičeni za napad na ministra Selakovića nije zaposlen u Shoppsteru 1Foto: Shoppster

Kompanija Shoppster saopštila je da osumnjičeni za napad na ministra kultura Nikole Selakovića nije zaposlen u Shoppsteru.

„Povodom informacija objavljenih u pojedinim medijima, u kojima se navodi da je uhapšena osoba, osumnjičena za napad na ministra Nikolu Selakovića, zaposlena u kompaniji Shoppster, želimo da obavestimo javnost da navedena osoba nije naš zaposleni i da ne radi u kompaniji od 31. avgusta 2024. godine“, naveo je Shoppster u saopštenju.

„Takođe, ističemo da politički stavovi i postupci bilo koje osobe nemaju nikakve veze sa kompanijom Shoppster i predstavljaju isključivo lične odluke i privatne stavove. Kao odgovorna kompanija, poslujemo u skladu sa profesionalnim i etičkim principima, te se ograđujemo od svih netačnih navoda koji mogu dovesti u zabludu javnost i naneti štetu ugledu naše kompanije i zaposlenih“, dodaje se u saopštenju.

Shoppster je pozvao medije da pre objavljivanja informacija izvrše detaljnu proveru informacija u skladu sa novinarakom etikom, kako bi se izbeglo širenje dezinformacija.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari