Trojica muškaraca uhapšena u Kruševcu i Trsteniku, osumnjičeni za prodaju droge 1Foto: Z. S. M.

Kruševačka policija saopštila je da je u dve odvojene akcije suzbijanja trgovine drogom zaplenila više od dva kilograma različitih narkotika i uhapsila dve osobe u Kruševcu i jednu u Trsteniku.

Kako je saopšteno, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga u Kruševcu su uhapšeni M.R. (55) i M.M. (32) iz ovog grada.

Policija je pretresom stana i drugih prostorija M.R. pronašla i zaplenila oko 140 grama materije za koju se sumnja da je kokain i vagicu za precizno merenje, dok je pretresom stana M.M. pronašla i zaplenila oko 16 grama materije za koju se sumnja da je kokain, zapakovane u 29 paketića, oko 113 grama materije za koju se sumnja da je marihuna i 27 tableta buprenofrina.

U Trsteniku je, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, uhapšen B.M. (54) iz okoline tog mesta.

Policija je saopštila da je pretresom njegove kuće i stana pronašla oko dva kilograma materije za koju se sumnja da je marihuna, digitalnu vagicu i drobilicu.

Po nalogu višeg javnog tužioca u Kruševcu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivične prijave, biti privedeni tužiocu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari