Narodno pozorište „Toša Jovanović“ počelo je novu sezonu a prva predstava u ovoj dramskoj kući igra se u subotu, 5. septembra u 10 časova kada će na lutkarskoj sceni biti izveden rediteljski prvenac prvakinje Olgice Trbojević Kostić „Bajka O“. Pred posetiocima će ove godine biti nekoliko paketa ulaznica, čime pozorište izlazi u susret svojim stalnim posetiocima.

P { text-indent: 2.5cm; margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 150%; widows: 2; orphans: 2; }P.western { font-family: „YHelvetica“; font-size: 12pt; }P.cjk { font-family: „Times New Roman“,serif; font-size: 12pt; }P.ctl { font-family: „Times New Roman“,serif; font-size: 10pt; }


– Reč je o četiri vrste pogodnosti, kojima se izlazi u susret željama svih profila gledalaca. Ova sezona u našem teatru donosi pored novih naslova i nove pogodnosti. Reč je o poboljšanju komunikacije putem akcija koje ćemo sprovoditi već od postavljanja prve predstave na pozornicu – navodi direktorka Ivana Kukolj Solarov.

Za redovnu publiku pripremljene su kartice za celu sezonu 2015/16. po ceni od 4.000 dinara, a važi za dve osobe tokom cele sezone. Posedovanjem kartice „Redovni posetilac“, gosti su u mogućnosti da pogledaju sve predstave, uz obavezu da rezervišu svoja mesta sedam dana ranije u odnosu na dan igranja. Tokom sezone svakog meseca biće u ponudi „Vikend za dvoje“ koji će omogućiti ljubiteljima pozorišta da plaćanjem jedne karte dobiju dve, i time iznenade prijatelja ili dragu osobu. Još jedan vid akcije očekuje ljubitelje pozorišta u novoj sezoni, a to je „Predstava po ceni od 100 dinara“. Četvrti paket ulaznica je „Pemijerni pretplatnik“. Cena paketa karata za premijere koje se očekuju tokom sezone, iznosi 3.000 dinara.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari