Albanska mreža trgovine kanabisom razotkrivena u BelgijiFoto: Take Photo / Shutterstock.com

Policija je u Beogradu zaplenila jedan kilogram marihuane i uhapsila muškarca (26), saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).

U saopštenju se M. T. tereti za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet droga.

On se sumnjiči da je u Barajevu, 10. avgusta, iz automobila „opel korsa“, nakon što je policija pokušala da ga zaustavi izbacio paket sa oko kilogram marihuane, dodaje se.

Navodi se i da se M. T. potom udaljio i da je vozilo ostavio u jednoj njivi na teritoriji Lazarevca, u kojem je policija pronašla i vagicu za precizno merenje.

Policija je uhapsila osumnjičenog na teritoriji beogradske opštine Savski venac. Određeno mu je zadržavanje do 48 časova i biće priveden u Tužilaštvo, dodao je MUP.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari