foto FoNet/InstagramPredsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa bivšim predsednikom Republike Srpske (RS) o regionalnim pitanjima i temama od „značaja za srpski narod“.
„Dobar razgovor sa Miloradom Dodikom o svim važnim regionalnim i pitanjima od značaja za budućnost srpskog naroda“, objavio je Vučić na Instagramu.
„Добар разговор са Милорадом Додиком о свим важним регионалним и питањима од значаја за будућност српског народа“, рекао је председник Србије Александар Вучић @avucic.https://t.co/e8x4lCxXbz pic.twitter.com/cVfmCJ9FOd
— СНС СРБИЈА (@sns_srbija) November 12, 2025
Dodik je objavio povodom tog sastanka da su se saglasili da je odnos RS i Srbije „na veoma visokom strateškom nivou“.
„Zahvalan sam predsedniku Vučiću na razumevanju u mnogim procesima i projektima koje smo ostvarili u RS“, naveo je Dodik na mreži Iks i dodao da RS ostaje posvećena saradnji i želi da u budućnosti to ostvari „na još većem nivou s predsednikom Vučićem“.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


