Crvena Zvezda izgubila od Sasuola 1

U prvoj utakmici plej ofa za plasman u Ligu Evrope, fudbaleri Crvene Zvezde
izgubili su večeras u Ređo Emiliji od Sasuola sa 3:0 i šansi da zaigraju u Evropi sveli na minimum.

Domaćini su poveli u 17. minutu golom Berardija, u 41. minutu drugi pogodak je postigao Politano, a konačan rezultat je postavio Fefre u 69. minhutu.

Šampion Srbije je odigrao veoma loše i u drugom poluvremenu Sasuolo je mogao još nekoliko puta da savlada Kahrimana.

Sasuolo: Konsilji, Gacola, Kanavaro, Aćerbi, Peluso, Manjaneli, Biondini, Dankan, Berardi (Falćineli, 69), Politano (Sensi, 84), Defrel (Trota, 76).

Crvena zvezda: Kahriman, Cvetković, Fibel, Le Talek, Ristić, Donald, Poletanović, Mouče (Srnić, 71), Katai, Ruiz (Plavšić, 57), Vijeira (Sikimić, 85). (kraj) is 22:59