Željko Obradović. Foto: Srdjan Stevanović/StarsportDan nakon što je postalo poznato da će u finalu plej-ofa ABA lige igrati Partizan i Budućnost, kancelarija Košarkaške lige Srbije saopštila je termine svojih polufinalnih serija.
Crno-beli će morati da igraju četiri utakmice u pet dana, jer serija između Partizana i FMP počinje u sredu 4. juna (18.00) u “Beogradskoj areni”, već naredne večeri ekipa Željka Obradovića nastupa u Podgorici prvu utakmicu serije protiv Budućnosti, a potom imaju jedan slobodan dan, pre nego što 7. juna igraju i drugi meč u “Morači”.
Dan kasnije, 8. juna, Partizan mora da igra revanš meč polufinala KLS-a u Železniku, , da bi treći meč finalne serije ABA lige bio na programu 10. juna u “Beogradskoj areni”, a ako bude bilo potrebe četvrta utakmica biće na istom mestu 12. juna.
Treba očekivati da će u međuvremenu početi i finale plej-ofa Košarkake lige Srbije.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


