Fudbalska reprezentacija EngleskeFoto: EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Fudbalskoj reprezentaciji Engleske ukradena je oprema za trening uoči današnjeg dolaska ekipe u Kanzas Siti za utakmice na Svetskom prvenstvu.

Fudbalski savez Engleske (FA) pokušava da utvrdi šta je sve ukradeno, a strahuje se da su među ukradenim stvarima lopte i kopačke, nakon što su obijena vozila koja su prevozila opremu u trening bazu reprezentacije u Kanzas Sitiju, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Fudbaleri i selektor Tomas Tuhel doputovaće tokom dana u Kanzas Siti, a oprema je trebalo da stigne pre njih.

Policija je u kontaktu sa predstavnicima FA i obavila je uviđaj u petak uveče i obavila je hapšenja u vezi sa incidentom.

Engleska će početi turnir u sredu od 22 časa utakmicom protiv Hrvatske u Grupi L.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari