Željko Obradović, Foto: Peđa Milosavljević/StarsportKošarkaši Dubaija su pobedili na svom terenu Partizan sa sa 80:72 (26:14, 15:15, 16:19, 23:24) u meču 23. kola ABA lige.
Posle meča je održana konferencija za medije, a svakako nije bio zadovoljan trener Partizana Željko Obradović, koji je objasnio šta vidi kao razloge za težak poraz.
– Verujem da smo loše krenuli utakmicu, bez dobrih odluka u napadu. Kaznili su nas, prva četvrtina je odlučila ostatak utakmice. Kasnije su igrali dobro i zadovoljan sam time, ali nije bilo dovoljno – rekao je Obradović i dodao:
– Odličan tim, imaju kvalitet. Dobili su nas. Sve je bilo u redu za Dubai.
Težak je raspored ima Partizan praktično cele sezone.
– Došli smo dva dana ranije zato što smo imali let iz Barselone. Tako je kako je. Nije lako igrati ja to razumem, ali u mojoj ekipi ima kvaliteta da se igra bolje nego u prvoj četvrtini. Bilo je nedovoljno u ostatku utakmice.
Pohvalio jetrener crno-belih Dubai.
– Ljudi ovde su ozbiljno pristupili svemu, imaju odlične uslove. Dobro se radi ovde.
Crno-beli će sledeću utakmicu igrati protiv Efesa, dok će u ABA ligi odigrati narednog vikenda protiv Mornara iz Bara.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


