Real nakon preokreta srušio Hetafe 1Foto: EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su pobedu nad Hetafeom 2:1 u četvrtom kolu La Lige.

To je ujedno bila i njihova četvrta pobeda ove sezone u šampionatu, pa se nalaze na prvom mestu tabele sa maksimalnih 12 poena.

Poveli su gosti golom Majorala u 11. minutu, kada je Fran Garsija bez gledanja poslao jednu loptu ka štoperu Alabi, ali je ista stigla do bivšeg napadača Rome kome nije bilo teško da savlada Kepa Arizabalagu u situaciji jedan na jedan.

„Galaktikosi“ su do izjednačenje stigli na samom početku drugog poluvremena preko svog napadača Hoselu Matoa, do nove pobede su stigli u dubokoj nadoknadi vremena, kada je precizan bio Džud Belingem.