Remi IMT-a i Napretka, minimalac Javora protiv Mladosti 1Foto: STARSPORT

U poslednjem meču 29. kola Superlige, fudbaleri Javora pobedili su Mladost sa 1:0 (0:0).

Strelac jedinog gola bio je Marko Šarić u 66. minutu utakmice.

Fudbaleri IMT-a i Napretka odigrali su ranije danas u Beogradu nerešeno 1:1, u meču 29. kola Superlige Srbije.

Poveo je Napredak golom Nebojše Bastajića u 31. minutu, a izjednačenje IMT-u je doneo Miloš Luković pogotkom u 60. minutu.

Rezultati 29. kola: Železničar – Vojvodina 0:3 (0:2), TSC – Čukarički 0:0, Radnički Kragujevac – Spartak Subotica 3:1 (1:1), Radnik – Crvena zvezda 0:2 (0:0), Radnički Niš – Voždovac 2:1 (1:1), Partizan – Novi Pazar 2:0 (1:0), IMT – Napredak 1:1 (0:1), Javor – Mladost 1:0 (0:0).

Tabela: Crvena zvezda 74, Partizan 70, TSC 60, Vojvodina 47, Radnički Kragujevac 47, Čukarički 45, Mladost 40, Napredak 39, Novi Pazar 35, Radnički Niš 32, Javor 31, Spartak Subotica 31, Voždovac 30, IMT 29, Železničar 26, Radnik 14.

Parovi 30. kola: Vojvodina – TSC, Čukarički – Partizan, Novi Pazar – Radnički, Voždovac – Radnički 1923, Spartak – Javor, Mladost – IMT, Napredak – Radnik, Crvena zvezda – Železničar