Regionalni portparol Kosovske policijske službe (KPS) Besim Hoti rekao je juče da je policija uhapsila četvoricu osumnjičenih za šverc nafte i napad na policajce.
Hoti je u telefonskoj izjavi agenciji Beta naveo da su uhapšena trojica Srba i jedan Albanac koji su napali policajce koji su im oduzeli kombije sa oko šest tona švercovane nafte.
Regionalni portparol Kosovske policijske službe (KPS) Besim Hoti rekao je juče da je policija uhapsila četvoricu osumnjičenih za šverc nafte i napad na policajce.
Hoti je u telefonskoj izjavi agenciji Beta naveo da su uhapšena trojica Srba i jedan Albanac koji su napali policajce koji su im oduzeli kombije sa oko šest tona švercovane nafte. „To je primer kako na Kosovu multietnički kriminal odlično funkcioniše“, rekao je portparol KPS. Prema njegovim rečima, policajci su na kontrolnom punktu u mestu Zupče, preksinoć zaustavili dva kombija u kome je bilo oko šest tona nafte. Vozači kombija su pri tom pobegli, ali su se kasnije audijem na punkt dovezla tri Srbina i jedan Albanac.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


