foto (BETAPHOTO/MILAN ILIĆ)Odbornička grupa Stranke slobode i pravde (SSP) u Skupštini Zrenjanina više ne postoji jer su na današnjoj sednici dvoje odbornika prešli u odborničke grupe Pokret radnika Sloga-Struka i Promene u fokusu (PUF).Odbornica koja je nedavno napustila SSP Sonja Pernat prešla je u grupu Pokret radnika Sloga – Struka dok je Petar Petrović prešao u PUF.
Jankov je danas za skupštinskom sednicom pozvala odbornike da se pridruže učenicima Zrenjaninske gimnazije koji su organizovali skup u 11.52.
Današnja sednica je počela minutom ćutanja kojim je odata počast nastradalima u Novom Sadu.
Na dnevnom redu je više od 70 tačaka, među kojima i usvajanje predloga odluke o budžetu grada Zrenjanina za 2025. godinu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


