Bez golova u derbiju sezone (VIDEO) 1Foto: FB/GFK Sloboda

Fudbaleri „Sloge“ i „Slobode“ odigrali su nerešeno, 0:0 u utakmici koja na kraju prvenstva Srpske lige zapad može odlučiti ko će od ova dva tima u narednoj sezoni nastupiti u višem rangu.

Ishodom meča u Požegi zadovoljniji mogu biti domaćini, jer su zadržali dva boda prednosti u odnosu na „Slobodu“, četiri kola pre kraja sezone.

Prvo poluvreme je proteklo u obostrano opreznoj igri, u kojoj nije bilo puno prilika za pogodak. Nastavak meća obeležio je ofanzivniji pristup fudbalera „Slobode“, koji su u tom periodu propustili nekoliko prilika za postizanje gola.

U tim trenucima, posebno se istakao golman „Sloge“, Jeveričić.

Najbolju šansu na utakmici, propustio je da realizuje fudbaler Užičana, Milekić, u petom minutu nadoknade, kada je njegov šut blokirao jedan od odbrambenih igrača domaćeg tima.

U narednom kolu, Užičani gostuju u Arilju, gde će im domaćin biti ekipa „Budućnosti“.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.