Crvena zvezda u nadoknadi do sva tri bod protiv Vojvodine 1Foto: BETAPHOTO/MN PRESS/ MARKO METLAS

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Vojvodinu sa 2:1, u meču petog kola plej-ofa Super lige Srbije.

Povela je Zvezda golom Osmana Bukarija u devetom minutu, da bi Vojvodina izjednačila u 57. minuta pogotkom Iva Baraje.

Pobedu Zvezdi je doneo Kings Kangva golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Zvezda je osvojila 95 poena i od ranije je obezbedila prvo mesto na tabeli. Vojvodina je na petoj poziciji sa 61 bodom.

U narednom kolu Zvezda će gostovati Radničkom 1923, dok će Vojvodina dočekati Partizan.