Slavko Nikić: Sarapin problem 1Foto: Youtube

U ružičastom situ na Dedinju u nedelju, nešto posle osam ujutru, pojavila se rupa, kroz koju je prošao Slavko Nikić, predstavljen kao penzionisani pukovnik policije, dok su ga mediji ranije potpisivali kao penzionisanog obaveštajca.

Da ne dužimo priču, Nikića je u studiju TV Pinka isprovociralo to što je poslanik SNS-a Milovan Drecun na kraju njegovog izlaganja rekao „ostavite vi ove budalaštine“.

Nikić se smesta verbalno obrušio na Drecuna.

Uzalud je nekada poznati novinar, a danas samo poznati Predrag Sarapa pokušavao da smiri Nikića, videvši da se ovaj sprema da ode iz emisije, na šta je jasno ukazivalo to što je Nikić skinuo „bubicu“ sa revera.

A onda je Predrag Sarapa na javi, u osam i dvadeset ujutru, doživeo noćnu moru.

Tu, u studiju Pinka, gde se ministri, funkcioneri, analitičari, budući članovi upravnih odbora i budući narodni poslanici nadmeću u obožavanju, uzdizanju i slavljenju lika i dela predsednika Srbije i svih Srba Aleksandra Vučića, Nikić je u etar odaslao sledeće svetogrđe.

– Nikad više nemojte da me zovete, zovite ove izdajnike na čelu sa Aleksandrom Vučićem – rekao je Nikić, a režija televizije Pink postala je drugo najtiše mesto na svetu, odmah posle Laboratorije zvuka u sedištu Majkrosofta u Redmondu u Vašingtonu.

– Ajte molim vas, preterali ste sad stvarno – izustio je Sarapa prekorno, sa primesama gorčine i neverice u glasu.

I kao da Sarapi nije dovoljno to što se dogodilo u njegovoj smeni, Drecun stade da mu soli ranu pitanjem „kako možete da dovodite ovakve ljude?“.

„Nažalost ovo je…“, „Nažalost mislim da je bio nesporazum“, „Krivo je, mislim…“ – pravdali su se Sarapa i koleginica Irena Jovanović, dok je Nikić odlazio iza scenografije.

Snimak se velikom brzinom proširio a i dalje se širi diljem interneta na našem govornom području.

Da je neko snimio vanzemaljca u Knez Mihailovoj kako kupuje kokice, ne bi izazvao takvo interesovanje.

U zvaničnoj biografiji Slavko Nikić, rođen 1960. godine u Prištini, sam za sebe tvrdi da je poslednji preživeli iz policijske jedinice koja je navodno ratovala sa krijumčarima droge na Kosovu od 1990. godine.

Autor je knjige „Nulta grupa“ o trgovini organima, kao i više drugih, između ostalih i knjige „Poslednje naređenje“, u kojoj brani haškog osuđenika Ratka Mladića.

U zvaničnoj biografiji Nikić navodi da mu je lično Mladić odao priznanje za pomoć pruženu preko Drine.

Mediji u Podgorici pisali su i da je Slavku Nikiću bila namenjena uloga koju je u slučaju „državni udar“ na izborni dan u Podgorici 2016. godine odigrao Aleksandar Sinđelić, ali da je on to dobio.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari