Društvo • 16.05.2013. 17:04
Novi granični prelaz
Juče je zvanično otvoren novi granični prelaz između Srbije i Mađarske, kod naselja Bački Vinogradi sa srpske i Ašothaloma sa mađarske strane. Ovaj granični prelaz bi u stvari trebalo da posluži i kao alternativna međudržavna saobraćajnica kako bi se rasteretili prelazi Horgoš i Kelebija, pogotovo u vreme sezonskih gužvi, tokom praznika i godišnjih odmora.


