Društvo • 07.07.2007. 00:00
IZ SVETA
Stotine hiljada Kolumbijaca protestovalo je juče u Bogoti zbog sve većeg broja otmica i građanskih sukoba koji traju najmanje 44 godine. Demonstranti su održali niz marševa u prestonici i drugim gradovima Kolumbije tražeći oslobađanje više od 3.000 ljudi, koje različite grupe drže kao taoce.


