Karlos Soler u nemilosti navijača PSŽ usled slabijih partija ove sezone 1Foto: EPA-EFE/TERESA SUAREZ

Karlos Soler (27) nije uspeo da nađe mesto za sebe u PSŽ-u otkako je pre dva leta stigao sa „Mestalje“, a francuska štampa je oštro napala bivšeg igrača Valensije koji je u subotu startovao protiv Rena (2-2) i ponovo izašao iz igre izviždan od strane navijača na „Parku Prinčeva“.

„Soler počinje da bude dosadan“, pišu francuski mediji, objašnjavajući tako njegov nedostatak doprinosa ekipi kada igra.

Soler, koji na svom kontu ima jedan gol i četiri asistencije na 22 odigrane utakmice u svim takmičenjima ove sezone, „lutao je kao izgubljena duša tokom meča“, pišu dalje francuski mediji.

Imao je nastup koji su opisali kao „sablasni“, što je izazvalo bes trenera Luisa Enrikea, koji ga je ponovo branio pred predstavnicima „sedme sile“.

Pogotovo jer je Soler propustio čistu priliku na meču koja je „svecima“ mogla da donese pobedu.

Luis Enrike je odlučio da ga zameni Usmane Dembeleom u 73. minutu, a Soler je iz igre ispraćen zvižducima.

Ono što je jasno je to da je Soler potpuno izgubio samopouzdanje.

Ove sezone je odigrao 957 minuta u svim takmičenjima, a samo 11 utakmica je započeo kao starter, piše katalonski list Mundo Deportivo.