Luka Mitrović objasnio zašto Zvezda gubi u gostima: Jednostavno, ne igramo dobru odbranu (VIDEO) 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Valensije (85:81) u 12. kolu Evrolige, i to je bio šesti vezani poraz crveno-belih u gostima ove sezone.

Centar Luka Mitrović rekao je posle meča da je posle 56 primljenih poena u prvom poluvremenu, ekipa ostala bez snage i energije u finišu utakmice, kada je bila u prilici da dođe do trijumfa.

– Razlog zbog kojeg gubimo je odbrana, odgovor je jednostavan. Možda nije realno da igramo 40 minuta dobro na gostujućem terenu, ali 20 minuta je malo. Mečevi u gostima se dobijaju dobrom energijom i agresivnošću – rekao je Mitrović.