Mančester junajted se pobedom nad Aston Vilom izjednačio sa Liverpulom 1Foto: Carl Recine/ Pool via AP

Fudbaleri Mančester junajteda su večeras kao domaćini pobedili Aston Vilu 2:1, u 17. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Mančester golom Entoni Marsijala u 40. minutu, da bi Aston Vila izjednačila golom Bertranda Traorea u 58. minutu.

Pobedu Mačester junajtedu je doneo Bruno Fernandeš golom iz penala u 61. minutu.

Mančester je upisao desetu pobedu u šampionatu, i sa 33 boda se nalazi na deobi prvog mesta sa Liverpulom. Aston vila je zabeležila peti poraz, i sa 26 poena se nalazi na šestom mestu.

U narednom kolu, Mančester će gostovati Barnliju, dok će Aston Vila dočekati Totenhem.

Ranije danas, Vest Hem je u gostima pobedio Everton 1:0.