Mančester junajted ubedljiv protiv Totenhema 1Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostujućem terenu u Londonu Totenhem sa 3:0, u utakmici 10. kola Premijer lige.

Junated je poveo u 39. minutu lepim golom iz voleja Kristijana Ronalda, a prednost je udvostručio Edinson Kavani u 64. minutu, na asistenciju Ronalda.

Konačan rezultat postavio je Markus Rašford u 87. minutu, na dodavanje Nemanje Matića.

Mančesterska ekipa je prekinula niz od četiri prvenstvene utakmice bez pobede, od čega su bila dva vezana poraza i posle pete pobede zauzima peto mesto na tabeli sa 17 bodova.

Totenhem je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno peti u ligi i ima 15 bodova na osmom mestu na tabeli.