Mirko Poledica, Foto: Miroslav Dragojević /DanasPredsednik Sindikata profesionalnih fudbalera, Mirko Poledica, doneo je odluku o povlačenju iz Skupštine Fudbalskog saveza Srbije.
Poledica je za Danas objasnio zašto je to učinio.
– Istekao mi je mandat koji je trajao od 2022 .do 2026. i nisam želeo da u novom mandatu za period 2026. – 2030. ponovo budem biran.
Dodatno je obrazložio šta je uticalo na to da više ne bude deo Skupštine Fudbalskog saveza Srbije.
– Razlozi su jasni, ne vidim smisao biti deo organizacije čiji smisao rada je postavljen na osnovama jednoumlja, besmisla i podaništva, bez sportske časti i odgovornosti – istakao je Mirko Poledica.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


