Mirko PoledicaMirko Poledica, Foto: Miroslav Dragojević /Danas

Predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera, Mirko Poledica, doneo je odluku o povlačenju iz Skupštine Fudbalskog saveza Srbije.

Poledica je za Danas objasnio zašto je to učinio.

– Istekao mi je mandat koji je trajao od 2022 .do 2026. i nisam želeo da u novom mandatu za period 2026. – 2030. ponovo budem biran.

Dodatno je obrazložio šta je uticalo na to da više ne bude deo Skupštine Fudbalskog saveza Srbije.

– Razlozi su jasni, ne vidim smisao biti deo organizacije čiji smisao rada je postavljen na osnovama jednoumlja, besmisla i podaništva, bez sportske časti i odgovornosti – istakao je Mirko Poledica.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari