U Ljudskom vrtu sevale pesnice na tribinama, a posle smirenih strasti Tadić stavio tačku (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/SEDAT SUNA

U 66. minutu, pri vođstvu Fenerbahčea s 1:0 protiv Maribora, uskomešale su se tribine Ljudskog vrta, a policija je krenula ka strani sa gostujućim navijačima.

Između njih i domaće publike je razmenjena po koja pesnica, a posle desetominutnog prekida strasti su se smirile.

U nastavku utakmice turski tim je dao još dva gola u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Poljak Simanski je zatresao mrežu u 77. minutu, a Tadić u 79.

Vodeći pogodak je u 17. minutu dao Kaveči, a napadač domaćih Jakupović u 32. nije iskoristio penal.

Fenerbahče je u Istanbulu pobedio s 3:1. Protivnik u plej-ofu mu je Tvente. Prvi meč je u četvrtak u Turskoj.