Zvezda u polufinalu Kupa Srbije 1Foto: FoNet / FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su večeras u Beogradu pobedili Radnik iz Surdulice sa 2:1.

Zvezda je povela golom Mirka Ivanića u 17. minutu, da bi na 2:0 povisio postavio El Fardu Ben u 44. iz slobodnog udarca.

Crveno-beli su gotovo tokom celog meča imali inicijativu i pritiskali rivala, ali je Radnik preko Igora Zlatanovića u prvom minutu sudijske nadoknade vremena iz jedanaesterca postavio konačanih 2:1.

Ranije danas Mladost je s 2:1 pobedila Spartak iz Subotice, dok je Partizan sa 4:0 bio bolji od Napretka, a Radnički iz Niša je s 2:1 trijumfovao protiv Vojvodine.